Zalety treningu kung-fu

Co zyskasz trenując w szkole Kung Fu Warszawa?

– Trenując Kung Fu zadbasz o swoje zdrowie – podniesiesz poziom mobilności i koordynacji
– Ćwicząc Wing Tsun zapewniamy wzrost pewności siebie, dlatego że kung-fu to ciężka praca prowadząca do pokonania samego siebie
– Praktykowanie w dobrej szkole WT, gdzie panuje przyjacielska i bezpieczna atmosfera. Każdy adept stara się pomóc i być lepszym każdego kolejnego dnia.
– Jeżeli jesteś zabiegany i potrzebujesz odskoczni, to będzie twój sposób na zredukowanie poziomu stresu. Dodatkowo życie stanie się łatwiejsze i prostsze, gdy zastosujesz w nim koncepcje WT – na przykład aby zmierzać po najkrótszej, prostej linii do celu.
– Nudzisz się na treningach w siłowni, czy fitness, a szczególnie nie znosisz monotonii takiego treningu? Dobrze trafiłeś, bo Wing Tsun Kung Fu to bardzo ciekawa sztuka walki. Dodatkowo uda Ci się odchudzić, o ile taki jest twój cel, poprawisz swoje samopoczucie i metabolizm.
– Bardzo wiele zalet widzisz powyżej, ale główną jest na pewno poznanie skutecznej samoobrony, gdzie nauczysz się używać większej siły przeciwnika na jego niekorzyść.
– Męczą Cię choroby? Jeżeli tak to na pewno regularne treningi Wing Tsun Kung Fu zwiększą twoją odporność.
– Ćwiczenie WT jest możliwe również w twoim domu, gdyż techniki można wykonywać w powietrzu, czy na muk yan chong to znaczy na drewnianym manekinie.
– Jedną z największych zalet jest bez wątpienia to, że jest to system dla ludzi w każdym wieku. Nie ma znaczenia płeć, bo warunki fizyczne są drugorzędną sprawą, ale liczy się twoje zaangażowanie w treningi.