Kung Fu Dzieci Warszawa

KUNG FU DZIECI WARSZAWA – Zajęcia Wing Tsun dla dzieci

kung fu dzieci warszawaTreningi w grupie Kung Fu Dzieci Warszawa są doskonałą odskocznią od grania na komputerze, komórce, czy oglądania filmów. Czasami też zdarza się, że dziecko jest zamknięte w sobie, boi się nowych wyzwań, sprawia różne problemy wychowawcze.
Twoje dziecko szybko doceni wzrost sprawności fizycznej, wytrzymałości, równowagi, czy gibkości, ale w rzeczywistości regularne zajęcia kung fu dają dużo więcej.
– wzrost pewności siebie, poprawę samooceny
– poprawę koncentracji, pamięci, co prowadzi do lepszych wyników w szkole
– realizowanie kolejnych wyznaczonych sobie celów
– umiejętność pracy w grupie, gdyż czasami ćwiczy się z innym partnerem, można pomóc początkującemu w treningu
– realne umiejętności samoobrony w sytuacji zagrożenia
Zapraszamy na treningi nie tylko dzieci, ale również rodziców, którzy mogą ćwiczyć razem z nimi, czy to bezpośrednio, czy w grupie dla dorosłych.
Zajęcia kung fu dla dzieci są prowadzone pod opieką wykwalifikowanego instruktora, który dba o bezpieczeństwo i zdrowie swoich uczniów. Składają się one z tradycyjnych elementów wing tsun takich jak formy, praktyka technik w powietrzu, aplikacji samoobrony, ale również występują ćwiczenia ogólnosprawnościowe, a na koniec uderzamy w tarcze, czy łapki.
Na filmie poniżej możecie zobaczyć Państwo przykładowy trening Wing Tsun Kung Fu dla dzieci:

Zapisy na pierwszy trening, koszt treningów, miejsce i godziny zajęć

Pierwszy trening jest próbny, więc nic nie kosztuje. Miejsce i plan zajęć można zobaczyć na głównej stronie (kliknij tutaj). Koszt treningów w miesiącu został dostosowany do polskich warunków, a dodatkowo nasza szkoła wing tsun kung fu dzieci warszawa oferuje zniżkę dla rodziców trenujących wspólnie ze swoimi pociechami.
Na pierwszym treningu kung fu dzieci warszawa nie potrzeba specjalnego stroju, czy butów. Wystarczy koszulka t-shirt (najlepiej biała), spodnie dresowe oraz buty sportowe. Szkoła umożliwia zakup oficjalnego stroju z logo, ale nie jest to niezbędne do uczęszczania na zajęcia, czy zdawania stopni uczniowskich. Serdecznie zapraszamy na bezpłatny trening próbny – do zobaczenia!