Sztuki Walki Warszawa

Sztuki Walki Warszawa dla dorosłych i dzieciWiele starszych osób ma pewne wątpliwości, czy nie jest, aby za późno na treningi w szkole sztuki walki warszawa. Odpowiedź jest bardzo prosta, nigdy nie jest za późno, gdyż sztuka walki wing tsun kung fu służy głównie do samoobrony na ulicę, a nie na zawody sportowe. Znamy osoby, które rozpoczęły przygodę z wing tsun kung fu po 60 roku życia i świetnie sobie radzą. Kilka z nich posiada stopnie mistrzowskie, pomimo tak późnego startu. Możliwości fizyczne nie odgrywają wielkiej roli w Wing Tsun, gdyż głównie opieramy się na technice, zastosowaniu sprytu, wykorzystaniu siły napastnika przeciwko niemu samemu. Walka uliczna trwa zazwyczaj kilka sekund, a nie 12 rund pod okiem sędziego, gdzie sportowcy nie atakują punktów witalnych, bo to bardzo szybko zakończyłoby walkę. Dość regularne treningi pozwalają na poznanie podstaw samoobrony już po kilku miesiącach nauki w szkole sztuki walki warszawa. Pamiętaj, że Mistrz Yip Man mając 60 lat nadal potrafił pokonać swoich 20 letnich uczniów. Głównie dlatego, że wing tsun to nie brutalna siła, ale inteligentne użycie technik walki i samoobrony.

Pierwszy Trening – Co zabrać ze sobą, Jak wygląda taki trening, Jaki jest koszt treningu?

Na pierwszy trening wystarczy ogólny strój sportowy (t-shirt, spodnie dresowe, buty sportowe np. tenisówki).
Pierwszy trening jest bezpłatny, a koszt treningów w miesiącu nie jest “zachodnio europejski”, ale dostosowany do polskich warunków.
Trening sztuki walki Wing Tsun jest maksymalnie nastawiony na praktyczność wykonywanych ćwiczeń. Składa się on w większości z ćwiczeń z partnerem, gdyż tylko tak będziesz umiał wykonać techniki w realnej walce. Nie rozgrzewamy się biegając 30 minut, robiąc setki pompek i przysiadów – to możesz zrobić w domu. W Wing Tsun skupiamy się na funkcjonalnej sile, którą stosujemy bezpośrednio w technikach, a dopiero pod koniec treningu wykonujemy ćwiczenia wzmacniające.
Z jakich elementów składa się trening sztuki walki warszawa można zobaczyć na filmie poniżej:

Rozkład zajęć, miejsce treningów, zapisy

Aktualny rozkład zajęć, wraz z miejscem treningów można sprawdzić na głównej stronie (kliknij tutaj).